اپ سلامتی برای همه

تبلیغات

پورتال سلامتی برای همه  برای تامین هزینه های وبسایت های زیرمجموعه با شرایط زیر تبلیغات می پذیرد:

  • این مجموعه درخواست های تبلیغات را پذیرفته و خود را مجاز به پذیرش مواردی می داند که به تشخیص پزشکان مشاور، برخلاف سلامت و اصول پزشکی نباشد، زیانی برای مصرف کنندگان نداشته و ادعاهای گزاف و مبالغه آمیز درباره کارایی محصولات ارایه نشده باشد.
  • این مجموعه در صفحه اول هیچکدام از وبسایت های (myhealthl.ir, telehealth.ir www.darooha.ir , www.medicaldictionary.ir) تبلیغات نمایش نمی دهد و تبلیغات صرفا در صفحات داخلی این مجموعه ها نمایش داده می شوند.
  • تبلیغات دریافت شده به صورت کاملا واضح و جدا از متون علمی و در منوکناره سمت چپ همراه با درج عنوان "تبلیغات"  درباره تبلیغ در بخش عمومی وبسایت سلامتی برای همه (www.myhealth.ir و www.darooha.com) نمایش داده می شوند(بیشترین بازدیدکنندگان وبسایت نیز مربوط به این بخشهاهستند)
  • تبلیغات به صورت منوی کناره و در ابعاد 120x120 پیسکل به صورت تصاویر Flash یا gif animation نمایش داده می شوند که حجم فایل نباید بیشتر از 150kb باشد. تصاویر تبلیغاتی نباید دارای تصاویر مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران بوده و همچنین مصداق خشونت؛ سکس و توهین نباشند و از ظاهری زیبایی برخوردار بوده و سازگار با ظاهر ساده مجموعه های سلامتی برای همه باشند.
  • طراحی تصویر تبلیغاتی با رعایت شرایط بالا به عهده متقاضی می باشد. و باید همراه با تصویر؛ لینک به یک وبسایت یا صفحه اینترنتی حاوی توضیحات بیشتر نیز ضمیمه گردد. در صورت عدم ارایه لینک به صفحات دیگر، سلامتی برای همه مسوولیتی برای ایجاد صفحه برای نمایش توضیحات تبلیغات را نمی پذیرد. زیرا کلیه صفحات طراحی شده توسط وبسایتهای سلامتی برای همه دارای لوگوی سایت بوده و محتوای وسط صفحات وب فقط به محتوای علمی تعلق دارد.
  • متقاضیان مختارند که تبلیغات خود را به صورت ماهانه، ششماه و سالیانه براساس جدول زیر  و با تکمیل این فرم برای موسسه ارسال نمایند. بایستی این فرم امضا شده توسط متقاضی به شماره تلفن 0511-8414499 نمابر شده و یا اسکن آن برای ایمیل مدیر وبسایت ارسال گردد. در صورت پذیرش تبلیغ، فرم مربوطه توسط مدیر مجموعه سلامتی برای همه امضا شده و یک نسخه آن برای متقاضی ارسال میگردد.پس از تبادل قرارداد، متقاضی موظف است که مبلغ قرارداد را به شماره حساب ذکر شده در فرم قرارداد واریز نموده و مشخصات واریز را همراه با تصویر طراحی شده تبلیغ براساس ضوابط بالا، همراه با لینک به وبسایت یا صفحه موردنظر به آدرس telehealth.ir(at)gmail.com ارسال نماید.
  • لازم بذکر است که مجموعه سلامتی برای همه براساس گزارش شمارشگر صفحه اول سایت سلامتی برای همه www.myhealth.ir بین 4000 تا 5000 بازدید یکتا در روز دارد. که کلیه تبلیغات به تمامی این بازدیدکنندگان نمایش داده می شود. و به دلیل دارا بودن استاندارد جهانی HON برای نمایش محتوای پزشکی، این بازدید کنندگان اعتماد زیادی به محتوای ارایه شده در این مجموعه دارند.

 

ردیف
نوع سرویس  قیمت
 1 ماهانه- نمایش بنر تبلیغاتی به مدت یک ماه از اخذ قرارداد در کلیه صفحات داخلی2.500.000ریال
 2 ششماه - نمایش بنر تبیغاتی به مدت شش ماه از اخذ قرارداد در کلیه صفحات داخلی  10.000.000 ریال
 3  یکساله- نمایش بنر تبیغاتی به مدت یکسال از اخذ قرارداد در کلیه صفحات داخلی

 1.6000.000ریال